BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ergül - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Ziyaretimiz esnasında odaları dolaşırken karşımıza Ergül ismindeki genç arkadaşımız çıkıyor. Ergül tedavisi için Osmaniye'den Ankara'ya gelmiş. Şu an Nefrotik sendrom (böbrekten aşırı protein kaybıyla seyreden bir hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi alıyor.

Ergül'le bir süre sohbet ediyoruz. Enerjisinin gayet yüksek olması bizi sevindiriyor. 18 yaşındaki arkadaşımızın ileride polis olmak istediğini öğreniyoruz. Umarız hayaline kavuşur. :)

Ergül'e bizden isteğini sorduğumuzda "Bisiklet" yanıtını alıyoruz. Ergül'e bir bisiklet hediye ederek dileğini gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Hastanede tedavisini tamamlamış olan arkadaşımızın hediyesini teslime gittiğimizde karşımızda her zamankinden daha enerjik bir Ergül görüyoruz. Bisikletini görür görmez sevinen Ergül'e sağlıklı günler diliyor ve bu hayra vesile olan gönüllümüze de çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: