BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Edanur - Yıldırım Beyazit TIP FAKÜLTESİ

1

Yıldırım Beyazit Logo

Detaylar:

Az bulutlu çok umutlu bir günde sıcacık gülümsemesiyle bulduk odasında Edanur’u. 17 yaşındaki Edanur’ umuz Epilepsi hastası ( Sinir hücrelerinde meydana gelen aktivite bozukluğu ) ve hastanemizde Epilepsi tedavisi görüyor. 

Sohbetimiz esnasında Edanur’ un ne kadar yetenekli olduğunu öğrenmiş olduk. Kendisi hem müzik aleti çalabiliyor hem grafiker hem de çok başarılı bir ressam. Hatta ‘Epilepsi ve Ben’ adlı resim yarışmasında 2016 yılı birincisi olmuş. Biraz sohbet ettikten sonra onunla ‘Make N Break’ oyununu oynadık. Bu konuda da ne kadar başarılı olduğunu bizi yenerek göstermiş oldu.  

Dileğini sorduğumuzda ise dileğinin, Hadise ile tanışmak olduğunu söyledi. Ziyaretimizi sonlandırırken gözlerindeki ışıltı bizim de içimizi ısıttı. Sizler de bu yetenekli arkadaşımızın dileğini gerçekleştirerek onun gözlerindeki ışıltının daha da parlamasını istemez misiniz? :) 

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: