BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Göktuğ - Trakya TIP FAKÜLTESİ

1

Trakya Logo

Detaylar:

Bugün önceden sözleştiğimiz Göktuğ ile nihayet buluşuyoruz. Göktuğ 17 yaşında Spina Bifida (doğuştan omurga açıklığı hastalığı) tanılı yakışıklı bir delikanlı. En başta biraz çekingen davranan Göktuğ, genellikle bize gülücüklerle karşılık veriyor. Muhabbet ilerledikçe bize ısınıyor ve okulundan bahsetmeye başlıyor. En sevdiği dersin İngilizce olduğunu, matematikte birazcık zorlandığını anlatıyor. Konu dersler olunca Göktuğ'a gelecekte ne olmak istediğini soruyoruz. Basketbolcu olmak isteyen Göktuğ heyecanla basketbol hayallerini anlatmaya başlıyor. Bir dönem badminton oynamayı da denemiş ama basketboldan vazgeçememiş. Spor yapmayı çok seven Göktuğ'un aynı zamanda Beşiktaş'ı tuttuğunu öğreniyoruz.

En büyük hayali Beşiktaşlı futbolcularla tanışmak olan Göktuğ'un dileğini gerçekleştirerek yüzünde gülücük olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: