BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Murat Efe - Sütçü İmam TIP FAKÜLTESİ

Sütçü İmam Logo

Detaylar:

Bugün miniğimiz Murat Efe ile tanıştık. 5 yaşında olan Murat Efe ALL tanısı ile Pediatri Onkoloji servisinde tedavi görüyor. Bizi ilk gördüğünde oynamak istemeyen ama daha sonrasında bizi bırakmak istemeyen miniğimiz ile oyun oynamaya başladık. Birlikte güldük eğlendik bize süprizler yapan miniğimiz ilerde ne olmak istediğini sorduğumuzda polis olmak istediğini dile getiriyor. Kıpır kıpır yerinde duramayan Murat Efe’ye en çok ne istediğini sorduğumuzda JENGA istediğini dile getiriyor. Oynamaktan aşırı keyif alan miniğimiz hediyesinin gelmesini heyecanla bekliyor. Siz de bu miniğimizin dileğini gerçekleştirmek yüzünde tebessüm olmak ister misiniz? 

(Dileği karşılamak isterseniz profilimizde bulunan linke tıklayarak resmî sitemize ulaşabilirsiniz. Anasayfada dilekleri bekleyen çocuklarımız bulunmaktadır. Burdan ilgilendiğiniz çocuğumuzun profiline tıklayıp en alttaki iletişim formunu doldurarak tarafımıza dileği karşılama isteğinizi iletebilirsiniz. Çocuğumuzun görseli anasayfada yoksa daha öncesinde irtibata geçen bir gönüllüyle anlaşılmış demektir.)

Bugün uzun bir aradan sonra Murat Efe ile hediyesini vermek için bir araya geldik. Bizi gördüğünde mutlu oldu, hediyesini açmak için çok heyecanlandı. Hediyesini çok seven Murat Efe bir an önce oynamaya başladı. Onu, hediyesini iletmekle bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: