BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer efe - Sakarya TIP FAKÜLTESİ

Sakarya Logo

Detaylar:

Ömer Efe 9 yaşında  bir kardeşimiz. Kendisine 3 yaşında Tip 1 Diyabet  (şeker hastalığı) tanısı konulmuş. Hastanede çok halsiz gözükse bile oyun oynayacak enerjisini hiç kaybetmemiş. Hatta kendisini odasında bile bulamadık, koridorda yakaladık :) bize heyecanla tüm derslerinin 5 olduğunu kitap okumayı çok sevdiğini anlattı. Bizden ne istediğini sorduğumuzda büyük mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Sonra "Abla vitesi de olur mu?" diye sordu. Ömer Efe 'nin hayalini gerçekleştirmesine vesile olup onu mutlu etmek ister misiniz?

Ömer hediyesini görünce çok sevindi.  Hemen bahçede binmeye başladı. Ömer'i sevindiren ve bu mutluluğu görmemizi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: