BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hamitcan - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde bir odada başka bir miniğimizle puzzle yaparken Hamitcan geliyor ve odamızı fethediyor :) Hemen ona da istediği uçaklı  puzzle'ı veriyoruz. Hamitcan 4 yaşında ve hastanemizde Nefrotik Sendrom (böbrek rahatsızlığı)  tanısı ile yatıyor. Hamitcan'ın odasına geçtiğimizde Jenga oynamaya başlıyoruz hemen. Arada da küçük muhabbet ediyoruz. Hamitcan tam bir Beşiktaş taraftarı. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise babası gibi itfaiyeci olmak istediğini söylüyor. En son dileğini sorduğumuzda ise bizden kırmızı akülü araba istediğini söylüyor. Bu hiperaktif miniğimizin gitmeden önce de Jenga'mızı dağıtmadan içi rahat etmiyor :) Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülücükleri daha da hareketlendirmek ister misiniz? 

Hastanemizden taburcu olan Hamitcan’a kontrole geldiği bir gün hediyesini veriyoruz. Hediyesini görünce çok mutlu olan miniğimiz bir an önce binmek için can atıyordu. Eve gidince de hemen arabayı kurup şoförlüğünü konuşturmaya başlıyor. Biz de miniğimizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: