BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Batuhan - Pamukkale TIP FAKÜLTESİ

1
1

Pamukkale Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatan 9 yaşındaki Batuhan ile tanıştık. Batuhan ARA (kalp kapakçıklarını ve eklemleri tutan kronik bir hastalık) tanısı ile kardiyoloji servisimizde tedavi görmekte. Onunla daha önceden odasının önünden geçerken karşılaşmıştık ve bir gün beraber oyun oynayacağımıza söz vermiştik ve sonunda bugün sözümüzü tutup Batuhan'ı ziyaret ettik. Kapısından girer girmez bizi gördüğüne çok sevindi Batuhan, biz de bugün onunla oynayacağımız için çok heyecanlı ve mutluyduk. Hemen birlikte yapboz yapmaya başladık. Batuhan yapboz yapmakta o kadar iyiydi ki hiç yardıma ihtiyaç duymadan hemen bitirip önümüze güzel bir Pepee resmi koydu. Yapbozu hiç bozmadan kenara alıp oyun hamuruyla figürler yapmaya başladık. Batuhan abisiyle hamurdan fil yaptıklarını söyleyip bize güzel bir mavi pembe fil yaptı. Başta çekingen dursa da oynadıkça Batuhan'ın gözlerinden sevincini ve güzel zaman geçirdiğini anlayabildik. Bu esnada Batuhan'la keyifli bir sohbeti paylaştık. Arkadaşlarıyla dışarıda Survivor oynamayı çok sevdiğini ve telefon oyunlarıyla da güzel zaman geçirdiğini öğrendik. Büyüyünce polis olup hırsızlardan kötü adamlardan bizleri koruyacağını söyledi Batuhan. Dileğini sorduğumuzda ise siyah beyaz ışıklı bir bisikletin onu çok mutlu edeceğini öğrendik. Siz de Batuhan'ın dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Batuhan bisiklet istediğini söylediği günden beri sabırsızlık içindeydi. Beyaz bisikleti ona büyük bir sürpriz yaparak hastaneden çıktığı gün ulaştı. Mutluluğu ikiye katlanan Batuhan’ı böylesine sevinçli görmek bizi de çok mutlu etti. Gönüllüsüne çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: