BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Alperen - Mersin TIP FAKÜLTESİ

Mersin Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji servisinde ITP (İmmün Trombositopenik Purpura, bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkmasına bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalık) teşhisi ile tedavi almakta olan 9 yaşındaki küçük prensimiz Alperen'i ziyaret ettik. Elimizdeki yapbozları görür görmez heyecanlanan Alperen hemen parçaları birleştirmeye koyuldu. Satrançta dereceleri olan prensimizin Damayı da çok iyi oynadığını öğrendik ve Dama oynamaya başladık. 3-0 galip gelen Alperen'in zekası karşısında büyülendik haliyle. Oyunumuz sırasında fanatik Fenerbahçeli olduğunu ve en sevdiği rengin lacivert olduğunu söyledi. Kitap okumayı ve bisiklet sürmeyi seven Alperen'in kırmızı bir bisiklete sahip olmayı hayal ettiğini öğrendik. Siz de küçük prensimiz Alperen'in bu hayalini gerçekleştirip yüzüne gülücükler kondurmak ister misiniz? 

Bugün Alperen'imizin bisikleti elimize ulaştı. Hemen annesi ile iletişime geçtik. Evde sabırsızlık içinde bisikletinin gelmesini bekleyen Alperen'i daha fazla sabırsızlandırmamak için bisikleti ailesine teslim ettik. O da bize bu güzel fotoğrafı yolladı. Alperen'imizin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: