BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Vesile - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Güzel mi güzel miniğimiz Vesile 5 yaşında ve hastalığı Kombine İmmün Yetersizliği yani bağışıklık sistemi yetersizliği. Vesile biraz fazla utangaç olduğu için çok fazla sohbet edemedik. “Sana bakmadığımız zaman konuşmak istersen gözlerimizi kapatabiliriz.” dedik. Ve bizimle konuşması için gözlerimizi kapattık. Sorduğumuz sorulara o zaman kısa kısa cevaplar aldık. En sevdiği rengi sorduğumuzda pembe olduğunu söyledi. Bebeklerle oynamayı sevdiğini ve onlara oyuncaklarıyla yemek yapıp yedirmeyi çok sevdiğini söyledi. Yanımızda getirdiğimiz 'Süper doktor' oyununu Vesile ile birlikte oynadık. Miniğimize hediye ettiğimiz boyama kitabı ve boya kalemleriyle birlikte boyama yaptık. Dileğinin konuşabilen pembe elbiseli oyuncak bebek olduğunu öğrendik. Sizde bu minik kızımızın dileğini gerçekleştirip, onu mutlu etmek ister misiniz? 

Tatlı miniğimiz Vesile’nin çok istediği bebeği kendisine teslim ettik. Miniğimizin sevincine ve heyecanına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: