BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hilal - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli 13 yaşındaki Hilal'i ziyaret için hematoloji servisine gittik. Bir ay önce ALL (kan kanseri) tanısı almış. Güler yüzüyle bizi karşılayan Hilal ile hemen arkadaş olduk. Jenga oynarken bol bol sohbet ettik. Tıp fakültesi öğrencisi olduğumuzu öğrenince heyecanla büyünce doktor olmak istediğinden, çalışmayı çok sevdiğini okul birincisi olduğundan bahsetti. Ayrıca tam bir kitap kurdu olan Hilal polisiye ve macera romanları okumayı çok seviyormuş. Dileğini sorduğumuzda yatağı olmasını istediğini söyledi. Hilal'i mutlu etmek isterseniz baza yatak dileğini gerçekleştirebilirsiniz. :)

Hilal yatağını çok beğendiğini, tam istediği gibi olduğunu söyledi. Hilal'in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: