BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hasan Hüseyin - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemiz çocuk göğüs polikliniğinde yatmakta olan 10 yaşındaki Hasan Hüseyin'i ziyaret ettik. Hasan'a hemoptizi(kanlı balgam) ve BAT(kalpten çıkan iki damarın yer değişmesi veya ters dönmesi) teşhisleri konulmuştu. İçeri girdiğimiz andan itibaren Hasan Hüseyinin gülüşü içimizi ısıttı. Yanına oturduk ve birlikte boyama yapmaya başladık. Sohbet ettik, konuşmasında bize çizgi filmlerden çok dizileri izlediğini ve arka sokaklar hayranı olduğunu söyledi. Ayrıca arabalara özel bir ilgi duyuyordu. Neredeyse her sabah araba gezisine çıktığını söyledi. Bizden de kırmızı uzaktan kumandalı araba istedi. Bizde yakışıklımızı yeniden ziyaret edip hediyesini vermek için sabırsızlanıyoruz. Miniğimizin isteğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Hasan Hüseyin'imizin hediyesini teslim ettik. Arabalara olan merakından olacak ki çok sevindi. Adeta gözlerinin içi gülüyordu. Bu mutluluğu ona yaşatan ve bizi buna vesile eden gönüllümüze çok teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: