BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hasan Hüseyin - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı 11 yaşındaki Hasan Hüseyin ile tanıştık. Bizi yüzündeki kocaman gülümsemesiyle karşıladı. Kendisi Astım ve İmmun yetmezliği hastası (bağışıklık sistemi zayıflığı). Büyüyünce mühendis olmak isteyen Hasan Hüseyin'e neler yapmaktan hoşlanıyorsun diye sorduğumuzda kitap okumak cevabını alıyoruz. Futbolu özellikle Galatasarayı çok seven Hasan Hüseyin'in dileği Gomis'in imzalı forması. Hasan Hüseyin'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün Hasan Hüseyin'in hediyesini teslim edeceğimizi öğrendik. Heyecanla hastaneye gittik. Hasan Hüseyin bizi ışıltılı gözleriyle ve güler yüzüyle karşıladı. Heyecandan avuçları terlemişti. Hemen hediyesini teslim ettik. Mutluluğu gözlerinden anlaşılıyordu. Formasını giydi, bizse onun bu mutluluğunu zevkle izledik. Yakışıklımızın dileğini gerçekleştirip bu mutluluğu yaşatan ve aracı olan herkese teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: