BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ennur - Meram TIP FAKÜLTESİ

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin onkoloji servisinde ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla yatmakta olan 6 yaşındaki Ennur'la tanıştık. Ennur ile oyunlar oynadık ve çok güzel resimler çizdik. Ennur'la birbirinden güzel resimler çizerken en sevdiği rengin mor olduğunu, en sevdiği meyvenin portakal olduğunu ve en sevdiği yemeğin arabaşı olduğunu öğrendik. Çok zeki bir çocuk olan miniğimiz bize abisinden ve abisinin bilgisayar oyunlarını çok sevdiğinden bahsetti ama abisi Ennur'un oynamasına çok izin vermiyormuş. Ennur bize oyuncak bebeklerini tanıtırken oyuncaklar hakkında biraz sohbet ettik. En çok barbie bebeğini sevdiğini ama diğer bebeklerini de çok sevdiğini söyledi. Arabaları da çok sevdiğini ve bir akülü arabası olmasını istediğini söyledi. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip miniğimizi mutlu etmeye ne dersiniz?

Bugün hastanemizin Onkoloji servisine miniğimizin hediyesini teslim etmeye gittik. Miniğimiz bizi görünce çok sevindi. Hediyesini verdiğimizde, Ennur'un o heyecanı, gözlerindeki oluşan o mutluluk görülmeye değerdi. Miniğimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: