BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Atahan - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tatlı mı tatlı 3 yaşındaki Atahan ile tanıştık. Atahan kronik bronşit (Akciğerde hava yollarının iltihaplanması)  tanısı ile hastanemizde tedavisine devam ediyor. Biz nasıl muhabbete başlayalım derken o bizi hemen oyununa aldı ve kendimizi minik uçaklar uçururken bulduk. Atahan kendi çizdiği yollarda arabalarla ilerlerken bize polis arabalarını ne kadar sevdiğini anlattı. Kendi çıkarttığı o tatlı siren sesiyle bize polis arabası taklidi yaparken hepimiz onun heyecanına kapıldık ve öğrendik ki bir polis arabasına sahip olmayı çok istermiş. Bu miniğimize ışıklı sesli polis arabası armağan edip heyecanına ortak olmak ister misiniz? 

Bugün yakışıklı Atahan'ımıza hediye teslimi yapmak için yola çıktık. Odasına girdiğimizde yüzünde kocaman bir tebessümle bizi karşıladı. Hemen polis arabasını alıp düğmelerine basmaya başladı sesi çıkıp ışığı yanmaya başlayınca gözlerinin içi parladı yakışıklımızın. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: