BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali Eymen - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün Meram tıp Fakültesi'nde KOAH (bir çeşit akciğer hastalığı)  tanısı ile yatmakta olan 4 yaşındaki Ali Eymen ile tanıştık. İlk girdiğimizde annesinin telefonundan çizgi film izliyordu.Annesiyle konuştuğumuzda iki aydır hastanede yattığını ve giderek kimseyle konuşmak  istemediğini  öğrendik.Tanıştıktan sonra bizimle konuşmaya başladı. Tatlı miniğimizle sohbet ettik ve oyunlar oynadık. Ali Eymen getirdiğimiz ipe dizme oyununu sevdi ve birlikte boyamalar yaptık. Öğrendiğimize göre büyüyünce doktor olmak istiyormuş. Polisliği de seviyormuş. Bize oyuncağı Dodo'yu tanıttı. Çok akıllı bir zürafaymış dodo. Oyuncaklar arasından en çok arabaları sevdiğini ve büyük bir uzaktan kumandalı arabası olmasını çok istediğini de anlattı. Miniğimizi daha fazla yormamak adına vedalaştık. Umarız ki desteklerinizle miniğimiz istediği oyuncağa kavuşur.

Hastaneye gittiğimizde Ali Eymen'in bizi beklediğini öğrendik. Hediyeyi görünce çok mutlu oldu ve bize kocaman gülümsedi tatlı miniğimiz. Ali Eymen'e ve bize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: