BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Duran - Meram TIP FAKÜLTESİ

1
1

Meram Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Ahmet ve yüreğimizi ısıtan gülümsemesiyle karşılaştık. Ahmet'le tanıştıktan sonra oyun oynamaya başladık ve Ahmet'in 4 yaşında olduğunu öğrendik. Kendisi Diabetus mellitus (şeker) hastası. Ahmet büyüyünce polis olmak istiyor. Akıllı konuşmaları ve enerjikliğiyle de hayalinin hakkını veriyor minik dostumuz. Ahmetle boyama yaparken en sevdiği rengin siyah ve mavi olduğunu öğrendik. Oynadığımız oyunlar sırasında İnşaat Arabaları Oyun Setinin miniğimizi çok mutlu edeceğini öğrendik. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Kontrole gelen küçük, tatlı dostumuz Ahmet'e  hediyesini teslim ettik. Hediyesini çok beğendi ve çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: