BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdurrahman Buğra - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Göğüs bölümünde yatan 14 yaşındaki yakışıklı bir bey ile tanıştık. Kendisi hastanemizde İmmün yetmezliği (bağışıklık sistemi yetmezliği) tedavisi görüyor. Onunla oyun oynadığımız için çok sevindi. Arabalarla oynamayı ve tabletindeki araba yarışı oyunlarını oynamayı da çok seviyor. Ona ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise pastacı olmak istediğini söyledi. Ancak meslekler konusunda biraz kararsız. Daha önce de araba yarışçısı olmak istiyormuş. Dileğini sorduğumuzda ise Şimşek Mcqueen Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası olduğunu söyledi. Böylesine araba tutkunu olan çocuğumuzun hayalini gerçekleştirmek ister misiniz ? :)

Bugün hediyesini teslim etmek için Abdurrahman'ın yanına gittik. Abdurrahman arabasını çok beğendi ve çok sevindi. Abdurrahman'ı mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. Sağlıkla iyilikle kalın. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: