BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdullah - Meram TIP FAKÜLTESİ

1

Meram Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde İmmün yetmezlik nedeniyle IVIG servisinde yatan, 13 yaşındaki yakışıklı arkadaşımız Abdullah’la tanıştık. Öyle güzel bir gülümsemeyle karşıladı ki bizi hemen içimiz ısındı. Yanımızda getirdiğimiz oyunu oynarken ve sohbet ederken her açıdan çok yetenekli bir çocuk olduğunu fark ettik. Abdullah’a büyüyünce ne olmak istediğini sorduk. Aldığımız cevap bizi hiç şaşırtmadı. Bilgisayar mühendisi olmak istediğini öğrendik. Sonrasında nasıl bir hediye istersin diye sorduğumuzda biraz düşünüp Konyaspor forması istediğini söyledi. Peki siz de bu güzel arkadaşımızın dileğini gerçekleştirmek, onu mutlu edip sevincine ortak olmak ister misiniz?

Bugün Abdullah’ın hediyesini teslim etmek için hastaneye gittik. Gittiğimizde Abdullah'ın oldukça heyecanlı olduğunu fark ettik. O güzel gülümsemesiyle bizi kapıda karşıladı. Daha sonra hediyelerini gördüğünde mutluluğu katbekat arttı. Abdullah’a bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: