BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emirhan - Medeniyet TIP FAKÜLTESİ

Medeniyet Logo

Detaylar:

Onkoloji servisine girdiğimizde ilk Emirhan'la karşılaştık gördüğümüz anda da sevdik öyle bir tatlılığı var. Parıl parıl gözlerinden ne kadar akıllı olduğu anlaşılıyor gelip geçen herkesle şakalaşıyor. Emirhan 6 yaşında ve lenf kanseri tanısı konmuş. Oyun oynama teklifimizi hemen kabul ediyor. Oyun oynarken bir yandan da sohbet ediyoruz bize ilerde polis olmak istediğini anlatıyor. Minik arkadaşımızın taksilere ve taksi anahtarlarına çok farklı bir ilgisi olduğunu öğreniyoruz. Taksi kapıda dursun diye babasının işe gitmesini istemiyormuş :) En sevdiği renk kırmızı. Annesi herşeyinin kırmızı olduğunu söyledi.

Emirhan'ın bizden isteği de kırmızı akülü araba oldu. Siz de minik Emirhan'ımızı gülümsetmek isterseniz bize ulaşın lütfen 

Minik Emirhan'ımız taksisinin üzerinde çok mutlu, gözleri ışıldıyor. Leyla'dan Sonra ailesi olarak bu hediyesi için gönüllümüze çok teşekkür ederiz :))
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: