BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Umut Ege - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün çocuk Hemotoloji servisinde Umut Ege ile tanıştık. 11 yaşında geleceğe ümitle bakan bir çocuk karşılamıştı bizi. Akut Romatizmal Ateş (bakterilerin yol açtığı boğaz enfeksiyonu sonrası kalp ve eklemleri tutan bir hastalık) teşhisi ile hastanemizde tedavi görüyor. Bir an önce iyileşip okuluna arkadaşlarına kavuşmayı onlarla birlikte oyunlar oynamayı istediğini belirtti. Daha sonra oyunumuza başladık. Umutta yüzündeki o kocaman gülücüklerle bize eşlik etti. Bize büyüyünce uçak mühendisi olmak istediğini söyledi. Oyunda da gördüğümüz üzere Umut'un bu azim ve kararlılık sayesinde ileride çok iyi bir uçak mühendisi olacağına canı gönülden inanıyoruz. Ona dileğini sorduğumuzda ise bisiklete binmeyi sevdiğini ve mavi 21 jant bir bisiklet istediğini belirtti.

Siz de Umut'un dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? :)

Umut Ege’ye hediyesini teslim ettiğimizde mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bir an önce yeni bisikletini kullanmak istediğini söyleyip gönüllüsüne çok teşekkür etti. Umut Ege’yi böylesine sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: