BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Meltem - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün 12 yaşında hastanemizde tedavi görmekte olan Meltem'i ziyaret ettik. Gitmeden ziyaret sorumlumuz Meltem'in hastalığının İnfektif Endokardit (kalp dokusunda enfeksiyon) olduğunu söyledi. Meltem çok tatlı bir çocuktu yüzündeki gülümseme hep vardı. Hep beraber uno oynamaya başladık ve uno oynamayı bilmemesine rağmen Meltem ilk oynayışta 1. oldu. Çok zeki olan Meltemimiz aynı zamanda sınıf birincisiymiş. Onunla hobileri hakkında konuştuk. Derslerini çok sevdiğini hatta ileride diş hekimi olmak istediğini söyledi. Ancak hastanelere çok fazla gidip geldiğinden birazcık bıkmış gibiydi ama yine de diş hekimliğini sevdiğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda bayağı düşündükten sonra “Bir öğrenci istese istese ne ister?" dedi ve kırtasiye seti istediğini söyledi. Çalışkan Meltemimiz için çok yerinde ve güzel bir dilek olmuştu. Meltem'in bu isteğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeyi çoğaltmak istemez misiniz? :)

Meltem’i hastaneden çıkmak üzereyken son anda yakaladık. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Hastanede olduğundan oldukça sıkılmış olduğunu söyleyen ailesi Leyla’dan Sonra ekibi sayesinde Meltem’in güzel vakit geçirdiğini söyledi ve memnuniyetlerini dile getirdi. Meltem’in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna sebep olan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: