BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1
1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde İsmail ile tanıştık. Odaya girer girmez bizleri heyecanla beklediği gözlerinden anlaşılan 12 yaşındaki İsmail'e 3 aylıkken genetik geçişli bir hastalık olan Kistik Fibrozis (Tüm salgı bezlerini etkileyen bir tür genetik bozukluk) tanısı konulmuş. İsmail’in başlarda çekingen olan tavrı yanımızda getirdiğimiz Uno'yu oynarken zamanla geçti. Çok eğlenceli vakit geçirdik. Yenildiğimiz Uno oyununun ardından okulu, kitapları, bilime olan ilgisi hakkında ufak bir sohbet gerçekleştirdik. Kitaplara olan sevgisini hastaneye taşıyan İsmail, yanında okuduğu eğlenceli bilim kitaplarını da getirmiş. Üstelik bu bilime olan ilgisini de ileride bilim insanı olarak taçlandırmayı düşünüyor. Dileği kameralı bir drone olan İsmail'in hayallerindeki bilim adamına dönüşmesi için önemli olan bu ilk adımında ona eşlik etmek ister misiniz?

Bugün İsmail’e hediyesini teslim ettik. Kutunun içinden neler çıkacağını biz de en az İsmail kadar merakla bekledik. Ve gerekli parçaları takıp Drone’umuzu uçurduk. İsmail’e hediyesini teslim ettiğimizde yüzündeki mutluluğa, Drone’u uçurduğunda ise gözündeki heyecana vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: