BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Harun - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde Harun'la tanıştık. Harun 15 yaşında ve Demiyelinizan (sinir hasarından oluşan bir sinir sistemi hastalığı) tanısı ile hastanemizde kalmakta. Harun ile çok kısa bir sürede kaynaştık ve ilk olarak solo test oynadık. Solo testi oynarken başta iyi bir derece yapamasak da sonda çok iyi bir derece yaparak zirvede bıraktık. Harun oyunu oynarken bize satranç oynamayı çok sevdiğini söyledi. Umarız bir gün birlikte satranç da oynayabiliriz. Bize yazılımdan çok iyi anladığını ve ileride yazılım mühendisi olmak istediğini söyledi. Ona dileğini sorduğumuzda ise teknolojiye ilgi duyduğu için bizden bir drone istedi. Biz Harun'un gülen yüzüne hayran kaldık ve onu çok sevdik. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek gülen yüzüne bir ışıltı daha katmak ister misiniz?

Bugün Harun'a hediyesini teslim ettik. Çok mutlu oldu. Onun gülen yüzüne ışıltı kattığı için gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: