BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir tuğra - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün hastane koridorundaki adımlarımız bizi minik Emir’in odasına götürdü. Emir 6 yaşında ALL(bir çeşit kan kanseri) hastası. Onunla vakit geçirmek için yanımızda götürdüğümüz yapboz ve boyama kitabına çok sevindi ve yapbozu hemen yaptı. Kendisinin de yapboz yapmaktan çok hoşlandığını ve evde 500 parçalık yapbozları denediğinden bahsetti.  O yapbozunu yaparken bizler de onunla muhabbet ederek eğlenceli bir zaman geçirdik. Kendisi henüz ilerideki mesleği konusunda kararsız ancak aklından çok sayıda seçenek geçiyor. Veda vakti gelip de Emir’e bizden bir dileğini sorduğumuzda ise en sevdiği renk olan sarı bir akülü araba istedi. Siz de Emir’in dileğini gerçekleştirip onun parlayan gözlerine parıltı katmaya ne dersiniz?

Bir çocuğun kalbinde iz bırakmak çok kolay bir iş değil. Bugün hep birlikte, uzun süredir beklediği hediyesini ona ulaştırarak miniğimizin kalbine elimizden geldiğince  sevgi tohumları ektik.Miniğimiz çok sevindiğini belirtti. Bize bu yolda yardım eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: