BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ece Naz - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün ITP(Trombosit sayısının azlığıyla görülen kanamalar) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte olan 12 yaşındaki Ece ile tanıştık, çok sıcakkanlı ve konuşkan bir arkadaşımız. Birlikte tabu, uno ve jenga oynadık. Ece oyun oynamayı çok seviyor öyle ki oynadığımız neredeyse bütün oyunları bize o öğretti. Bu yüzden anasınıfı öğretmeni olmak istediğini söylediğinde hiç şaşırmadık. İleride de sabırlı, neşeli ve öğrencilerinin çok seveceği bir öğretmen olacağından hiç şüphemiz yok. Bu keyifli zaman içinde de Ece'nin dileğini öğrenme fırsatı bulduk. Kendisi bir gitar istiyor ve bunu çalmayı öğrenmek için oldukça hevesli. Siz de Ece'nin bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Ece Naz'ın Annesinden hediye teslim için sözleştiğimiz günü iple çektiğini öğrendik ki bu heyecanını teslim ettikten sonra gözlerimizle gördük. Kendisinden gitarı öğrendiği zaman bize de çalma sözü aldık.Umarız birgün öğrencilerine de gitar çalan bir anasınıf öğretmeni olarak görürüz.Ona bu bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze sonsuz kez teşekkür ediyoruz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: