BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdullah - Kocaeli TIP FAKÜLTESİ

1

Kocaeli Logo

Detaylar:

Bugün çok tatlı ve uslu bir çocuk olan Abdullah'la tanıştık. Abdullah 7 yaşında ve HSP nefrit (böbrek kan damarlarının iltihabı) hastası. Muhabbetimiz esnasında bir aile büyüğünü örnek aldığı için büyüyünce jandarma olmak istediğini öğrendik. Onunla beraber puzzle yaptık. Oyun oynadığımız için o da çok mutlu oldu. Onunla geçirdiğimiz hoş vakitten sonra dileğini sorduk ve Abdullah'ın dileğinin bir Transformers figürü olan Bumblee Be oyuncağı olduğunu öğrendik. Siz de bu güzel buluşmanın bir parçası olup Abdullah’a dileğini hediye etmek ve onu mutlu etmek ister misiniz?

Abdullah'a bugün hediyesini teslim ettik. Hediyesini görünce mutluluğu gözünden okunuyordu. Gönüllüsüne teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: