BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice Melek - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Hatice Melek'i ziyaret etmek icin odasına gittigimizde o da yatağına oturmuş bizim gelmemizi bekliyordu. Melek 12 yaşında ve lösemi(kan kanseri) tedavisi devam ediyor. Ordaki tüm arkadaşları tarafından sevilen, güler yüzlü, hayat dolu enerjisiyle içimizi ısıtan, pozitif, güçlü kısaca adı gibi melek gibi bir kız.Beraber maske boyadık, scrabble  oynadık, bolca sohbet ettik ve hatta bana röportaj bile yaptı. Büyüyünce endüstriyel tasarımcı olmak isteyen meleğimizin en  büyük hayali hayranı olduğu youtubercılardan Mervan ve Enes Batur'un gelip onu ziyaret etmesi.Siz de Melek'e umut ısığı olup yardim etmek istemez misiniz?

Enes Batur ile görüşme hayali kuran Melek'imizin hayalini gerçekleştirdik. Bu mutluluğa vesile olan herkese çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: