BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Çağatay - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Çağatay'ın yanına gittiğimizde bizi sevinçle karşıladı.Hastahaneye gittiklerinde konuşmakta ve yürümekte zorluk çekiyormuş. Bu yüzden de yaklaşık bir haftadır yatakta kalmak zorunda kalmış. Neyse ki biz gittiğimizde bir nebze olsun iyileşmişti. İlk gittiğimizde Çağatay ile sohbet ettik ve ona götürdüğümüz balonlarla oynadık. Ona götürdüğümüz tabu ve bil bakalım oyunlarını da oynadık. Ona en sevdiği oyunun ne olduğunu sorduğumuzda saklambaç cevabı verdi. Bence Çağatay bu enerji ve hareketlilikle bu oyunda oldukça iyidir. Bizim ziyaretimizle Çağatay’ın keyfi yerine gelmişti. Siz de bu mutluluğa katkı sağlamak isterseniz Çağatay’ın bizden isteği olan kırmızı uzaktan kumandalı arabayı ona hediye edebilirsiniz. 

Bizi kısa bir süreden sonra tekrar karşısında gören Çağatay çok mutlu oldu ve kocaman sarıldı.Sonrasında da hediyesini heyecanla açıp arabayı sürmeye başladı.Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: