BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdullah - Katip Çelebi TIP FAKÜLTESİ

1

Katip Çelebi Logo

Detaylar:

Bugün Abdullah’ la tanıştık. Abdullah 8 yaşında ve 1 buçuk yaşından beri epilepsi (sara) nöbetleri geçiriyor. Kendisiyle sohbet ettikçe bize okulda yazdığı yazıları gösterdi. Biz gidene kadar kalemi defteri elinden bırakmadı. Çok akıllı ve aynı zamanda sevgi dolu bir çocuk. En yakın arkadaşını sorduğumuzda ise oda arkadaşı Yusuf ‘ u gösterdi.  Abdullah'ın bizden dileği bir lego. Boş zamanlarını eğlenceli geçirmesi için ona bunu hediye etmek ister misiniz? :)

Bugün Abdullah’a hediyesini teslim etmeye gittik. Bizi elimizde hediyesi ile görünce çok mutlu oldu. Dünyalar tatlısı Abdullah’ı bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: