BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Han - Karadeniz Teknik TIP FAKÜLTESİ

Karadeniz Teknik Logo

Detaylar:

Bugün acaba hangi miniğimizle güzel vakit geçireceğiz diye meraklanırken karşımıza Mehmet Han çıkıyor. Mehmet Han 5 yaşında çok akıllı ve çok cana yakın bir çocuk. Hastanemizde Spinal müsküler atrofi(bir çeşit sinir-kas hastalığı) tanısı ile bulunmakta. Birlikte hoş bir sohbete dalıyoruz ve öğreniyoruz ki kendisi hem Trabzonspor taraftarı hem de Milli Takımımıza gönülden destek veriyor. Henüz okula gitmemesine rağmen 100'e kadar saymayı da biliyor. Ayrıca büyüdüğünde komiser olmak istediğini söyleyerek bizi bir kez daha etkiliyor. Miniğimiz biraz yorgun olduğu için oyun oynamak için yanında çok duramıyoruz ama bir sonraki ziyaretimizde tombala oynamak için sözleşiyoruz. Yanından mutlu bir şekilde ayrılmadan önce ona dileğini sorduğumuzda bizden uzaktan kumandalı araba istiyor. Siz de bu tatlı gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? 

Şehir dışında olduğunu öğrendiğimiz miniğimizin hediyesini kargoyla ona ulaştırıyoruz. Ne kadar mutlu olduğu gözlerinden okunan miniğimizin hediyesini çok beğenmiş olduğunu görmek bizi de çok mutlu ediyor. Bu sıcak gülümsemeye katkı sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: