BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tuğba - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

1

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli bir minikle tanıştık. Adı Tuğba. Beş yaşında akıllılık abidesi bir kız. 3 ay önce Lenfoma (Lenf kanseri) teşhisi almış. Kutu oyunlarına bayağı hakim Tuğba. Beraber oynarken çokça keyif aldık. Hatta biz oyunu kuracak düz bir yer ararken neden oyun kutusunun üzerine kurmuyoruz diyecek kadar zeki bir minik Tuğba. Henüz okula gitmiyor ama bu konu hakkına heyecanlı ve adını yazmayı öğrenmiş bile. Büyüyünce polis ve kuaför olmak istiyor çünkü bu kadarına ancak vakti yetermiş. Hangi rengi sevdiğini sorduğumuzda bize cevabı pembe, mor ve mavi oldu. Ayıramıyor miniğimiz. Tuğba'nın bugünlerde en çok istediği şey reklamlarda gördüğü kırmızı elbiseli Barbie yılbaşı bebeği. Onu mutlu etmek ve bu bebeği Tuğba'ya ulaştırmak ister misiniz?

Hediyesini götürdüğümüzde Tuğba'mızın bize merakla ve heyecanla bakan gözlerini gördüğümüzde biz de en az onun kadar heyecanlanıyoruz. Hediye kutusunu bir an önce açmaya çalışırken onun bu mutluluğunu biz de hayranlıkla ve sevinçle izliyoruz. Minik Tuğba tam istediği hediye olduğunu görünce hiç vakit kaybetmeden Barbie bebeğiyle oynamaya başlıyor. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: