BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serhat - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün nefroloji servisimizde Serhat ile tanıştık. Odaya girip vakit geçirmek için geldiğimizi duyunca çok mutlu oldu. Ama yemek yediği için biraz sonra gelmek üzere sözleştik. Gittiğimizde yatağında bizi bekliyordu. Serhat 15 yaşında, Guillian-Barre Sendromu (Bağışıklık sisteminin sinir hücrelerine zarar vermesi nedeniyle gelişen bir tür rahatsızlık) tanısı ile hastanemizde yatmakta. Henüz tanısı konulalı 10 gün olmuş.

Serhat oyunlarda bizi darmaduman ederken bilgisayar oyunlarına ve elektroniğe çok büyük ilgisi olduğunu da belirtiyor. Hatta elektronik mühendisi olmak istiyormuş ileride. Konu futbola geldiğinde ise Fenerbahçeli olduğunu öğreniyoruz tatlı arkadaşımızın. Dileğini sorduğumuzda Serhat bizden Fenerbahçeli futbolcuların imzaladığı bir Fenerbahçe forması istediğini söylüyor. Siz de bu genç dostumuzun dileğini gerçekleştirmeye aracı olup onu mutlu etmek ister misiniz? İyilikle kalın. :)

Serhat bugün hastaneye kontrole gelmişti. Biz de bunu fırsat bilip hemen hediyesini ulaştırdık ona. Formasını görünce çok sevindi Serhat. Çekingen bir gülümsemeyle teşekkür etti. Serhat’ı bu kadar mutlu eden gönüllümüze biz de çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: