BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rodin - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Miniğimizin odasına elimizde oyuncaklara girince önce biraz şaşırdı sonra şaşkınlığı yerini kocaman bir gülümsemeye bıraktı. Yedi yaşındaki Rodin, servisimizde Osteosarkom (bir çeşit kemik kanseri) tanısıyla yatıyor. Tanıştıktan sonra hemen bir oyun seçtiriyoruz Rodin'e. Geveze Sincap'ta çok başarılı bir oyun çıkardıktan sonra boyama yapmaya başlıyoruz birlikte. Bu sırada en sevdiği rengin kırmızı olduğundan, şarkı söylemeyi çok sevdiğinden bahsediyor bize. Bizi kırmayıp bir de şarkı söylüyor. Ne olmak istediğini sorunca önce cevap bulamasa da sonra sizin gibi olmak istiyorum diyor. "Dünyayı verelim çocuklara allı pullu bir balon gibi verelim oynasınlar." Yanından ayrılırken dünyaları veremesek de ondan bir dilek dilemesini istiyoruz. Bir bisiklet istiyor bizden. Tabii ki kırmızı renkte. Onun dileğini gerçekleştirip yüzünde kocaman bir gülümseme olmak ister misiniz?

 Rodin'in ve tabiki bizim sabırsız bekleyişimizden sonra hediyemiz nihayet geldi.Haberi alınca dünyalar onun olmuştu.Kutudan tam istediği gibi "kırmızı bir bisiklet " çıktığı anki mutluluğu ise tarif edilemezdi.Hızlıca iyileşip bisikletini hemen süreceğine dair sözünü de aldıktan sonra ayrıldık miniğimizden.Onu sevindiren gönüllümüze ailesi,Rodin ve tabiki biz de çok teşekkür ediyoruz:))

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: