BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ecrin Nisa - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Onkoloji servisinde yatan Ecrin ile tanıştık. Ecrin 9 yaşında ve Medullablastoma tanısı (Beyin tümörü) ile fakültemizde yatmakta. Başta çok utangaç olsa da oyun oynamaya başladığımızda yüzündeki gülücük hiç eksilmedi. Ecrin’in denge oyunlarında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. En sevdiği renk de kırmızıymış. Oyun hamurundan yaptığı ördek de oldukça sevimliydi. Daha sonra ona dileğini sorduk. Ecrin’in bizden isteği Barbie Pembe Karavan oyun setiymiş. Siz de Ecrin’in çok istediği oyuncağına kavuşmasını sağlamak ve onu mutlu etmek istemez misiniz?

Hediyesini götürmeye gittiğimizde Ecrin heyecanla bizi bekliyordu. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Güzel prensesimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: