BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Deniz - İstanbul TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Logo

Detaylar:

Onkoloji servisinde tanıştığımız Deniz'e 2015 yılında Wilms (böbrek kanseri) tanısı konmuş.

8 yaşında olan, kutu oyunlarını çok seven Deniz, Scrabble oynama teklifimizi hemen kabul ediyor ve birlikte keyifli zaman geçiriyoruz. Türettiği İngilizce kelimelerle bizi güldürüyor.

Futbol spikeri edasıyla konuşan Deniz'e ne olmak istediğini sorduğumuzda verdiği cevap hiç şaşırtmıyor. Sevimli arkadaşımız kaleci olmak istiyormuş. :)

Deniz'in dileği çok sevdiği ve sıkı takipçisi olduğu Youtuber Tamer Yeşildağ ile tanışmak. Deniz'in Tamer Yeşildağ ile tanışmasına aracılık ederek yüzündeki tebessüm olmak ister misiniz?

Neşeli halleriyle bizi de mutlu eden Deniz'in dileği gerçekleşti ve Tamer Yeşildağ ile buluşup güzel bir saat geçirdiler. Deniz'in dileğini gerçekleştirip onu mutlu eden Tamer Yeşildağ'a çok teşekkür ederiz. İyilikle Kalın. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: