BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Efe - İnönü TIP FAKÜLTESİ

1

İnönü Logo

Detaylar:

Efe ile tanışmak için odasına gittiğimizde bir yandan şarkı söylerken diğer yandan boyama yapıyordu. Küçük Efe'miz henüz 2 yaşında ve ITP (vücudun çeşitli yerlerinde oluşan kanamalar) hastalığı mevcut. Bizleri fark ettiğinde ise yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi ve güzel enerjisini yanında olduğumuz süre boyunca bizlere de hissettirdi. Efe'mizle çok keyifli vakit geçirdik.

Dileğini sorduğumuzda ise mavi uzaktan kumandalı araba cevabını aldık. Efe'ye arabasını siz hediye etmek ister misiniz?

Efe'nin hediyesini teslim etmek  için yanına gittiğimizde heyecanla "arabamı mı getirdiniz yoksa?" deyip hediyesini açtı. Her zamanki gibi içten gülümsemesiyle kendi mutluluğunu bizlere de geçirdi. Efe'nin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: