BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Talin - Harran TIP FAKÜLTESİ

Harran Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin onkoloji servisine girince yeni bir miniğimizin geldiğini öğrendik. 10 yaşındaki sevimli mi sevimli Talin ile tanıştık. Talin hastanemizde ALL(bir çeşit kan kanseri) tanısı ile yatmaktadır. Talin ile sohbet edince kitap okumayı ve fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini öğrendik. Birlikte biraz kitap okuduktan sonra jenga oynayalım dedik. Oyunu çok hızlı öğrenen Talin hepimizi yendi. Talin'e gülmek o kadar yakışıyordu ki hep o kazansın istedik. Konu konuyu açınca zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Çıkmamıza yakın ona dileğini sorduğumuzda bizden pembe intax fotoğraf makinesi istediğini söyledi. Talin'in dileğini gerçekleştirip o güzel gülüşüne vesile olmak ister misiniz.

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen Talin'in odasına elimizde kutu ile girince çok heyecanladı. Hediyesini görünce ondan mutlusu yoktu. Onu böyle mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: