BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Huriye Naz - Harran TIP FAKÜLTESİ

Harran Logo

Detaylar:

Odasına girdiğimizde gülen yüzüyle bizi karşılayan Huriye, 6 yaşında sevimli bir çocuğumuz.  Huriye sevimli olmasının yanı sıra aynı zamanda çok efendi bir çocuk. Hastanede ganglioblastom(Bütün beyin tümörlerinin içinde en sık rastlanan primer kötü huylu beyin tümörü)tanısı konan Huriye'nin tedavisi devam etmekte. Ona dileğini sorduğumuzda bize şu anki yatağının artık küçük geldiğini ve Barbie yatak istediğini söyledi. Siz Huriye'nin bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Huriyenaz'ın hediyesi geldiğinde büyük bir heycanla ona ulaştırmaya çalıştık. Yatağını sabırsızlıkla bekleyen Huriyenaz bizleri görünce çok mutlu oldu. Yatağının kurulumu bittiğinde gözlerindeki hayret ve mutluluk görülmeye değerdi. Onu böylesine mutlu ederek hayaline kavuşturan gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: