BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Edanur - Harran TIP FAKÜLTESİ

1

Harran Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar güzeli Edanur ile tanıştık. 14 yaşında olan Edanur, Nöroblastom (sinir sistemi kaynaklı tümör) hastası. Odasına girdiğimizde bizi muhteşem gülümsemesi ile karşıladı. Jenga ve Bil Bakalim oyunları oynadık. Bil Bakalim oyununda tüm kelimeleri büyük bir ustalıkla bilen Edanur bizi şaşırtıyor. Sohbetimiz sırasinda en sevdiği dersin resim olduğunu öğreniyoruz. Aynı zamanda kara kalem çalışmalarını bize göstermekten de geri kalmıyor ve gerçekten büyük bir beğeni ile bakıyoruz. Ziyaretimiz sırasında gerçekleşmesini istediğin hayalin var mı diye sorduğumuzda Kırmızı bisiklet isteyen edanurun bu dileğini gerçekleştirerek gülümsemesine katkıda bulunmak misiniz?

Edanur'un hediyesinin geldiğini duyunca heyecanla servisimize gittik. Edanur kocaman hediyesini görünce çok mutlu oldu. Onu bu şekilde mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: