BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Züleyha - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde yatan güzeller güzeli Züleyha ile tanıştık. Züleyha 14 yaşında ve hastanemizde Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin zamanla işlevini yitirmesi) tanısıyla yatmakta. Odaya girdiğimizde başta çekingen davransa da çok geçmeden koyu bir sohbet ile Züleyha bize hayatını anlatmaya başladı. Züleyha 8. sınıf öğrencisi. İlerde hemşire olmak istiyormuş. Televizyonda dizi izlemeyi çok seviyormuş. Aynı zamanda pop müzik dinlemek hoşuna gidiyormuş. Züleyha ile başta Tombala oynadık ve oyunu Züleyha kazandı. Daha sonra Uno oynamak istediğini söyledi. Ve en son da Mangala oynadık. Daha önce hiç oynamamasına rağmen oyunu hemen kavradı. Sıra dileğini sormaya geldiğinde ise bizden düşünmek için süre istedi ve en son kırmızı bir bisiklet istediğine karar verdi. Züleyha'mızın dileğini gerçekleştirmek ve gülümseme sebebi olmak ister misiniz?

Bugün Züleyha hastaneye kontrole geldiğinde hediyesini teslim ettik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu ve bize teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: