BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yağmur - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastaneyi ziyaretimizde  güzeller güzeli Yağmur'la tanıştık. Pembe kıyafetleriyle, gülen gözleriyle ve samimi davranışlarıyla bizi karşılayan Yağmur'a yaşını sorduğumuzda 11 yaşında olduğunu öğreniyoruz. Osteosarkom (Kemik kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi gören prensesimize ilerde ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor ya da öğretmen olmak istediğini  hobi olarak da resim yapmak istediğini söyledi. Yağmur'a başka nelerden hoşlandığını sorduğumuzda kitap okumayı çok sevdiğini hatta son 4 günde iki kitap bitirdiğini söyledi, okuduğumuz kitapları birbirimize anlattıktan sonra müzik dinlemeyi de çok sevdiğini öğrendik. Sevdiğimiz renkleri, şarkıları konuşurken Yağmur bize burcumuzu sordu ve onun burcunun da Oğlak burcu olduğunu öğrendik. Sohbet etmekten çok zevk aldığımız Yağmur'la güzel sohbetler edip yapbozlar yaptıktan sonra dileğini sorduğumuzda ise pembe rengini çok sevdiğini ve  pembe renkli bir paten istediğini söyledi. Bu güzel prensesimizin dileğini gerçekleştirerek onun gülen gözlerine mutluluk katmak ister misiniz? :)

A’dan Z’ye her şeyiyle tam bir prenses olan güzel Yağmur’umuza hayali olan pembe patenlerini elimize geçer geçmez teslim ettik. Bizi yine kendine hayran bıraktı. :) bize çok teşekkür etti. Biz de prensesimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: