BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Temem Gül - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisini ziyaretimizde Temem Gül ile tanıştık. Temem Gül, 15 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. Odasına gittiğimiz ilk andan itibaren enerjisiyle bizi kendine hayran bıraktı kızımız. Tanıştıktan sonra kızımızla oyun oynamaya başladık ve oyuna oda arkadaşını da dahil ettik. Böylece kalabalık bir oyun grubu olduk. :)  Oyun esnasında bolca sohbet ettiğimiz kızımız, doktor olmak istiyormuş ve bunun yanı sıra sporla da fazlaca ilgiliymiş. Dileğini sorduğumuzda spora olan ilgisinden anlamalıydık ki büyük bir heyecanla imzalı lisanslı bir Fenerbahçe forması istediğini söyledi. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna katkıda bulunmak ister misiniz? :)

Hediyesini sabırsızlıkla bekleyen Temem Gül'e hediyesini teslim ettik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu ve bize teşekkür etti. Biz de onun mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: