BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Neşet - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri bölümünde Kronik Böbrek Yetmezliği (süreğen böbrek yetmezliği) nedeniyle tedavi gören Neşet’i ziyaret ettik. Neşet, güleryüzü ve ışıl ışıl gözleriyle karşıladı bizi. Onunla oyunlar oynadık ve sohbet ettik. Sohbet esnasında bize Beşiktaşlı olduğundan ve boş zamanlarında futbol oynadığından bahsetti. Şu sıralar en çok istediği şeyi sorduğumuzda bisiklet sürmekten çok hoşlandığını ve vitesli siyah renkli bir bisikleti olmasını çok istediğini söyledi. Neşet’in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bugün Neşet’e hediyesini teslim ettik. Hediyeyi gördüğünde Neşet çok mutlu oldu ve bize çok teşekkür etti. Biz de Neşet’i mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.:) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: