BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miray - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü hastanemizin Pediatri servisini ziyaretimizde güzeller güzeli Miray'la tanıştık. Miray 11 yaşında ve Kronik İdrar Yolu Enfeksiyonu (İdrar yolunda süreğen enfeksiyon) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Tanıştığımızda küçük bir çekingenlik yaşasa da Jenga oynamaya başlayınca kaynaşıp sohbete başlıyoruz. İleride doktor olmak istediğini söylerken bir yandan da yüzümüze kalpler çiziyor Miray. Okulda en sevdiği dersin İngilizce olduğunu ve kırmızı rengini çok sevdiğini anlatırken yüzünde güller açıyor. Hafıza kartlarındaki performansıyla ise bizden tam puan aldı. Dolu dolu iki saatin sonunda ona dileğini soruyoruz. Bizden kırmızı renkli bir bisiklet istedi. Siz de bu tatlı kızımızın dileğini gerçekleştirip yüzündeki tebessüm olmak ister misiniz? :)

Bugün Miray'ın evine gittik ve bisikletini teslim ettik. Miray hediyesini görünce çok mutlu oldu. Ailesi ve Miray bize çok teşekkür etti. Biz de onu bu denli sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. İyilikle kalın :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: