BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mahmut - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde bulunan miniğimiz Mahmut’u ziyaret ettik. Odasına girdiğimizde uyuyordu. Uyanıp bizi görünce çok heyecanlandı ve mutlu oldu. Mahmut 9 yaşında ve Perikardit (Kalp zarı iltihablanması) nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. Mahmut’la Satranç oynadık ve ilk defa oynamasına rağmen bizleri çok şaşırttı. Daha sonra Tombala oynadık ve yine bizi yendi. Oyun oynarken aynı zamanda muhabbet ettik ve en sevdiği dersin Türkçe olduğunu öğrendik. Büyüyünce pilot olmak istediğini söyledi. Çok akıllı ve çok neşeli olan miniğimizle harika vakit geçirdik ve bizden ayrılmak istemedi. Dileğini sorduğumuzda ise sapsarı güzel bir uzaktan kumandalı araba istediğini söyledi. Onun gülen gözlerine biraz daha neşe katmak için dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? :) 

Bugün Mahmut'un hediyesini teslim etmek için evlerine sürpriz bir ziyarette bulunduk. Kapıda bizi görünce şaşırdı ve hediyesini görünce oldukça mutlu oldu. Sarı uzaktan kumandalı oyuncak arabası ile hemen oynamak istediği için pillerini takıp birlikte keyifle oynadık. Onu bu denli mutlu eden gönüllümüze sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: