BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde bulunan güzeller güzeli İrem'i ziyaret ettik. İrem 9 yaşında ve Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreklerin zamanla işlevini kaybetmesi) nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. Odasına girdiğimizde kocaman gözleri ışıldadı ve çok mutlu oldu. İrem'le Uno oynadık ve oyunu o kazandı. Yanımızda başka oyunlar da getirmiştik ama o sadece Uno oynamak istedi. Oyun oynarken aynı zamanda sohbet etme fırsatı bulduk. Bize büyüyünce hemşire olmak istediğini söyledi. Çok akıllı ve güzeller güzeli İrem'le harika vakit geçirdik. Dileğini sorduğumuzda ise çok heyecanlandı ve bir süre karar veremedi. Daha sonra bize Barbie bebeklerini gösterdi ve onların bir evinin olmadığını söyledi. Miniğimiz bizden kocaman, pembe renk bir Barbie Bebek Evi istediğini söyledi. Siz de meleğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

İrem'in kontrole geldiğini öğrenince hemen yanına gittik. İrem hediyesini görünce çok mutlu oldu ve bize teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: