BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İlayda - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde İlayda ile tanıştık. İlayda 6 yaşında ve Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde yatıyor. İlayda’nın odasına ilk girdiğimizde biraz utangaç karşılasa da çabucak birbirimize ısındık. Hafıza oyunu olan meslek eşleştirmeyi oynamaya başladık. Görsel hafızasının çok iyi olduğunu anlattıklarını dinlerken fark etmiştik bu sayede oyunu da oldukça hızlı bitirdi. Onunla Uno oynarken kırmızıya olan ilgisini fark edip en sevdiği rengi sorduğumuzda kırmızıyı ne kadar çok sevdiğinden bahsetti. Kardeşleriyle oynadığı oyunlarda kazanan İlayda bizimle Uno oynarken de kazandı. Büyüyünce doktor olmak isteyen İlayda okulunu ve öğretmenini çok seviyormuş. İlayda’ya dileğini sorduğumuzda ise bizden büyük peluş ayıcık istedi. Siz de bu miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün minik İlayda’mız kontrole gelmişken hediyesini ulaştırdık. Elimizde dileğiyle karşısına çıkınca bizi sıcacık gülümsemesi ile karşıladı. Çok beğendiğini söyleyip teşekkür etti. Onun bu mutluluğunun vesilesi olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: