BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Biz bugün güzel mi güzel bir prensesle tanıştık. İsmi Hatice. 10 yaşında ve Perikardit (Kalp zarı iltihabı) şikayetiyle hastanemizde yatıyor. Hatice o kadar tatlı ve sıcakkanlıydı ki iletişim kurmak bizim için çok kolaydı. Onunla birlikte oyunlar oynadık. Önce Uno oynamak istedi, daha sonra da Kızma Birader oynadık. Tabiki de kazanan o olmuştu. Ona ne olmak istediğini sorduğumuzda doktor olmak istediğini söyledi. Ders çalışmayı sevdiğinden ve hedefini gerçekleştirmek istediğinden bahsetti. Dileğini sorduğumuzda ise pembe bir çalışma masası ve sandalyesi istediğini söyledi. Biz Hatice’yle vakit geçirdiğimiz için çok mutlu olduk, siz de onun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

Dostumuz şehir dışında olduğu için dileğini kargoyla ulaştırdık. Hediyesi kendine ulaştığında çok mutlu olduğunu söyledi ve gönüllümüze çok teşekkür etti. Biz de dostumuzu böylesine mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: