BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hanifi - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde gezinirken Hanifi ile tanıştık. Hanifi 6 yaşında ve Ensefalit ( Beyin parankiminin iltihabı ) nedeniyle hastanemizde bulunmakta. Bizleri görünce önce utandı ama sonra bize alıştı. Birlikte önce boyama yaptık. Anasınıfına gitmemesine rağmen hiç taşırmadan boyadı bütün resimleri. Daha sonra Jenga oynadık ve Hanifi her seferinde kazandı. Oyun oynarken aynı zamanda muhabbet ettik. Büyüyünce asker olmak istediğini söyledi. Bizlerden ne hediye istediğini sorduğumuzda kırmızı kocaman ve uzaktan kumandalı bir araba istediğini söyledi. Bu küçük ama çok yetenekli kardeşimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Hanifi'ye hediyesini teslim etmek için gittiğimizde çok sevindi ve hediyesini büyük bir merakla açtı. Hanifi hediyesini çok beğendi ve bize teşekkür etti. Biz de Hanifi'yi böylesine sevindiren değerli gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: