BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gökhan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisimizde misafir ettiğimiz tatlı mı tatlı miniğimiz Gökhan ile tanıştık. Gökhan’ı hastanemizde ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla misafir ediyoruz. Tatlı miniğimiz Gökhan’a yaşını sorduğumuzda 8 yaşında olduğunu gururla dile getiriyor. Annesine oldukça düşkün olan miniğimiz ile oynarken annesi de bize eşlik ediyor ve çok güzel zaman geçiriyoruz. Gökhan Lego'larla oynamakta oldukça başarılı görünüyor. Çok güzel şekiller çıkarıyor bize. Arkadaşları ile oyunlar oynamayı da çok seviyormuş. Ziyaretimizin sonuna doğru geldiğimizde Gökhan’a bizden dileğini sorduk ve bizden beyaz uzaktan kumandalı bir uçak ya da helikopter istediğini söyledi. Biz Gökhan ile çok eğlendik, çok güzel zaman geçirdik. Siz de onun dileğini gerçekleştirerek o masum gülümsemelerinden birinin vesilesi olmak ister misiniz? :)

Bugün tatlı miniğimiz Gökhan'ı hediyesini vermek için ziyaret ettik. Gökhan'a güzel haberi verdikten sonra merakla hediyesini bekleyen Gökhan bizi görünce çok mutlu oldu. Biz de onun bu tatlı heyecanı karşısında ona hediyesini teslim ettik. Mutluluğu gözlerinin içinden okunan Gökhan'ın  böyle mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: